20 | 07 | 2019

KWIATY DLA MAMY I TATY

Jak co roku, przedszkolaki świętowały DZIEŃ MAMY I TATY. Dnia 24 maja 2019 r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne tulipany i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk